Wstęp / Aktualności / Osiągnięcia naszych uczniów w Olimpiadzie Fizycznej „Archimediada”

Osiągnięcia naszych uczniów w Olimpiadzie Fizycznej „Archimediada”

W maju w Trzyńcu odbyły się powiatowe eliminacje Olimpiady Fizycznej „Archimediada” dla uczniów klas siódmych. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów klasy siódmej, którzy zmierzyli się z wymagającymi zadaniami z zakresu fizyki i logicznego myślenia.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

  • Andrzej Kadłubiec – 1. miejsce
  • Bartosz Navratil – 8. miejsce
  • Jakub Szpyrc – 9. miejsce
  • Teodor Piechaczek – 10. miejsce
  • Jan Konderla – 13. miejsce

Szczególne gratulacje należą się Andrzejowi Kadłubcowi, który zdobył pierwsze miejsce i został zwycięzcą powiatowego etapu olimpiady. Na uznanie zasługują również pozostali reprezentanci naszej szkoły, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w silnej konkurencji.

Cieszymy się z sukcesu naszych uczniów i życzymy im wielu kolejnych osiągnięć.

Więcej artykułów

Kalendář akcí