Podobnie jak w poprzednich latach nasza szkoła włączyła się do jubileuszowej 30. edycji Ogólnopaństwowego Dnia Walki z Rakiem – Květinový den. Cztery uczennice z klasy dziewiątej sprzedawały symboliczne żółte kwiatki oraz rozdawały ulotki informujące o profilaktyce przeciwnowotworowej.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej inicjatywy i pokazali, że los osób chorych nie jest im obojętny.