W dniach 16–17 czerwca 2026 roku klasy 6A i 6B wyruszyły na pełną przygód wycieczkę w Beskidy. Naszą bazą wypadową stał się Dom PZKO w Bystrzycy, gdzie czekał na nas nietypowy, ale niezwykle ekscytujący nocleg bezpośrednio na sali PZKO! Uczniom się bardzo podobało!
Pierwszy dzień upłynął nam pod znakiem wielkich emocji i zacieśniania klasowych więzi. Przez całe popołudnie i wieczór braliśmy udział w grach integracyjnych, które dostarczyły nam mnóstwo śmiechu, zabawy i pozwoliły jeszcze lepiej się poznać.
Drugiego dnia, zaraz po śniadaniu, spakowaliśmy plecaki i ruszyliśmy na wyprawę na Dziól w Gródku. Ciekawe zajęcia integracyjne podczas wycieczki w pełni zrekompensowały nam trudy wędrówki w tak gorących warunkach! Po pysznym obiadku na Dziole udaliśmy się z powrotem do parku PZKO, gdzie czekał na nas punkt kulminacyjny wyjazdu – wielkie spotkanie integracyjne z Rodzicami przy ognisku.
Wspólnie opiekanie kiełbasek, zajadanie się wyśmienitymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców oraz zacięte gry i współzawodnictwo na linii Rodzice kontra Uczniowie stworzyły niesamowitą atmosferę! Wszystkim się bardzo podobało!
Pogoda przez oba dni bezbłędnie dopisała, humory również, a cała zabawa była niezwykle udana!
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!