Wstęp / Aktualności / Wyprawa na Dziół

Wyprawa na Dziół

Uczniowie klas 1–3 wybrali się na pieszą wycieczkę na Dziół. Podczas wspólnej wyprawy nie zabrakło dobrej zabawy, spaceru leśnymi ścieżkami oraz aktywności na świeżym powietrzu. Dużo emocji dostarczyła dzieciom także gra w piłkę nożną.

Droga powrotna prowadziła przez Biotop w Pasiekach, gdzie uczniowie mogli chwilę odpocząć i cieszyć się piękną przyrodą. Mimo długiej trasy wszyscy spisali się znakomicie – dzielnie maszerowali, a przez cały dzień towarzyszyły im świetne humory i uśmiechy.

Więcej artykułów

Kalendář akcí